Document Actions
logo museo napolibeniculturali
Document Actions

Ekspozitë

by eshehaj Për herë të fundit modifikuar 2008-10-30 14:50

Ekspozitë me Bashkinë e Tiranës dhe ambasadën hungareze për qytetin e Budapestit, në të cilën qe i ftuar dhe kryebashkiaku i Budapestit.

What
When 2008-01-01 10:00 to
2008-06-30 17:00
Where Muzeu Historik Kombëtar Bulevardi ''Dëshmorët e Kombit'' Sheshi ''Skënderbej'' Tiranë
Kontakto Email-in
Telefoni Kontaktues +355 422 3446, + 355 4 22 83 89
Add event to calendar vCal
iCal
« Janar 2018 »
Di Mo Ma En Fr Sh
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
 

Comunità Europea Interreg Italia-Albania Regione Puglia Ministria e turizmit, kultures, rinise dhe sporteve Direzione Regionale per i Beni Culturali e Paesaggistici della Puglia Tecnopolis Novus Ortus

This site conforms to the following standards:

Section 508 WCAG
Valid XHTML Valid CSS
E përdorshme në çfarë browseri