Document Actions
logo museo napolibeniculturali
Document Actions

Ekspozita Fotografike dokumentare me temë " 130 vjetori i Lidhjes Shqiptare të Prizrenit"

by eshehaj Për herë të fundit modifikuar 2008-10-30 14:24

Ekspozitë në kuadrin e Festës Kombëtare Shqipëri - Kosovë

What
When 2008-06-01 10:00 to
2008-06-30 17:00
Where Muzeu Historik Kombëtar Bulevardi ''Dëshmorët e Kombit'' Sheshi ''Skënderbej'' Tiranë
Kontakto Email-in
Telefoni Kontaktues +355 422 3446, + 355 4 22 83 89
Add event to calendar vCal
iCal

Ekspozita u përgatit nga specialistë muzeologë të MHK, me një material mjaft të pasur fotosh e dokumentash , një pjesë e të cilave u publikuan për herë të parë dhe u pritën me mjaft interes nga vizitorët e shumtë. Këtë ekspozitë e bëri dhe më interesante ekspozimi i mjaft objekteve muzeore që lidheshin me ngjarje dhe personalitete të rëndësishme të Lidhjes së Prizrenit.

« Janar 2018 »
Di Mo Ma En Fr Sh
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
 

Comunità Europea Interreg Italia-Albania Regione Puglia Ministria e turizmit, kultures, rinise dhe sporteve Direzione Regionale per i Beni Culturali e Paesaggistici della Puglia Tecnopolis Novus Ortus

This site conforms to the following standards:

Section 508 WCAG
Valid XHTML Valid CSS
E përdorshme në çfarë browseri