Document Actions
logo museo napolibeniculturali
Document Actions

Ekspozita e kostumeve popullore

by eshehaj Për herë të fundit modifikuar 2008-10-30 14:44

Ekspozite e kostumeve populloreku, spikatnin përveç atyre të njohurave për publikun vendas dhe veshja e gruas çame apo ajo e drenicares.

What
When 2008-06-01 10:00 to
2008-06-30 10:00
Where Muzeu Historik Kombëtar Bulevardi ''Dëshmorët e Kombit'' Sheshi ''Skënderbej'' Tiranë
Kontakto Email-in
Telefoni Kontaktues +355 422 3446, + 355 4 22 83 89
Add event to calendar vCal
iCal
« Janar 2018 »
Di Mo Ma En Fr Sh
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
 

Comunità Europea Interreg Italia-Albania Regione Puglia Ministria e turizmit, kultures, rinise dhe sporteve Direzione Regionale per i Beni Culturali e Paesaggistici della Puglia Tecnopolis Novus Ortus

This site conforms to the following standards:

Section 508 WCAG
Valid XHTML Valid CSS
E përdorshme në çfarë browseri