Document Actions
logo museo napolibeniculturali
Document Actions

Ekspozita e koleksionistëve dhe bukinistëve shqiptarë

by eshehaj Për herë të fundit modifikuar 2008-10-30 14:33

Ekspozitë interesante për larminë e objekteve dhe vjetërsinë e tyre.

What
When 2008-06-01 10:00 to
2008-06-30 17:00
Where Muzeu Historik Kombëtar Bulevardi ''Dëshmorët e Kombit'' Sheshi ''Skënderbej''Tiranë
Kontakto Email-in
Telefoni Kontaktues +355 422 3446, + 355 4 22 83 89
Add event to calendar vCal
iCal
« Nëntor 2017 »
Di Mo Ma En Fr Sh
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
 

Comunità Europea Interreg Italia-Albania Regione Puglia Ministria e turizmit, kultures, rinise dhe sporteve Direzione Regionale per i Beni Culturali e Paesaggistici della Puglia Tecnopolis Novus Ortus

This site conforms to the following standards:

Section 508 WCAG
Valid XHTML Valid CSS
E përdorshme në çfarë browseri